Hakkımızda

Enbiya Alemdar Klasik, kuruluşundan günümüze kaliteden ödün vermeden en iyiyi sunmaya çalışmaktadır. Firmamız; klasik koltuk sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile müşteri nezdinde hak etmiş olduğu yeri almış, yurt genelinde kaliteli uygulamalara imzasını atmıştır.

Kalite ve konfor unsurlarını ön planda tutarak, oturma grubu takımları ve mobilya aksesuarları alanlarında üretimini sürdürmektedir. Enbiya Alemdar Klasik üretimini İnegöl’de yapmaktadır.Enbiya Alemdar Klasik, genç ve dinamik ekibi ile tüm dünya ülkelerine koltuk imalatı alanında hizmet etmenin haklı gururunu taşımaktadır.

Sipariş verilen ürünlerimiz;

– Kalite Kontrol

– Ambalaj

– Teslimat

– Teslimat Sonrası Destek Hizmeti

Aşamalarını takip ederek titizlikle müşterilerimize sunulmaktadır.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz; müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.Vizyonumuz; kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

Çözümcülüğü;

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla, müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu kılar.Yaratıcılığı; Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktadır. Sürekli yaratıcılığımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunarız. Müşterinin yaşamındaki her faaliyetine değer katarız.

Değerlerimiz,

– Çözümcülük

– Yaratıcılık

– Güvenilirlik

– İşbirliği

– Esneklik